Zuzanna Denisiewicz i Alicja Rodziewicz z medalami w Pradze

Reprezentantki Polski Juniorów, Zuzanna Denisiewicz i Alicja Rodziewicz, trenujące w klubie UKS Nawa Skierniewice, wywalczyły trzy medale (srebrny i dwa brązowe) podczas V4 Olimpic Hopes Meet w czeskiej Pradze.

Wspaniałe wiadomości dotarły do nas prosto z czeskiej Pragi, gdzie w dniach 21-22 maja reprezentacje juniorów z Polski, Węgier, Słowacji i Czech rywalizowały w V4 OLIMPIC HOPES MEET. Debiutujące w reprezentacji Polski, dwie zawodniczki UKS Nawa Skierniewice: Alicja Rodziewicz i Zuzanna Denisiewicz, bardzo udanie zaprezentowały się na pierwszym przystanku w drodze do European Youth Olympics Festival. Zarówno Zuzia, jak i Ala wywalczyły brązowe medale w swoich startach indywidualnych. Zuzia startując w konkurencji 200 m stylem grzbietowym (2:21,26), Ala płynąc w konkurencji 200 m stylem motylkowym (2:20,65). Ala również wystąpiła w sztafecie 4x100m stylem zmiennym, gdzie wspólnie z koleżankami z reprezentacji wywalczyła srebrny medal.

Jesteśmy bardzo dumni i życzymy naszym zawodniczkom dalszych sukcesów z orzełkiem na piersi! Gratulacje!

Źródło: Urząd Miejski w Skierniewicach

Previous Kacper Karasek wspólnie z Widzewem Łódź awansował do Ekstraklasy
Next Polecą do Francji! Za nami finał konkursu francuskiego

Może to Ci się spodoba

Ósemka walczyła w Finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w koszykówce

27-29 sierpnia w Ostrowi Mazowieckiej rozgrywane były Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koszykówce 3×3. O tytuł Mistrza Polski rywalizowano w kategoriach U15,U17 i U23 kobiet i mężczyzn. Na boiskach można

Skierniewice Road Race – Wyścig Trzech Lilii

11 Września 2021 11:00 – 11 Września 2021 16:00 Miejsce: Skierniewice Udział: Bezpłatny Wyścig Trzech Lilii startuje już w najbliższa sobotę 11wrzesnia o godznie 11.00. Przed nami trzy próby prawdziwego

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Zmiany w ruchu 28 czerwca

28 czerwca w Skierniewicach odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Kolarski “Solidarności” i Olimpijczyków. Ponad 150 kolarzy będzie ścigało się do mety, usytuowanej w ulicy Reymonta. Tymczasowe drogowe rozwiązania będą dotyczyły głównie terenu

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Pamela Broniarek z kolejnym medalem mistrzostw Polski

Kolejny sukces zawodniczki UKS Nawa, Pameli Broniarek. Tym razem nasza triatlonistka wywalczyła brązowy krążek Mistrzostw Polski w Białymstoku.  Skierniewiczanka najszybciej pokonała dystans pływacki (1,5 km w czasie 0:23,50). Po etapie

Puchar Tymbarku – Piłkarki Emki drugie i czwarte w Województwie

Dziewczyny z Emki Skierniewice grają jak z nut. W ostatni weekend młode piłkarki pokazały się ze znakomitej strony w Łodzi, gdzie odbył się finał wojewódzki Turnieju – Z podwórka na