Axell Logistics otwiera kolejny magazyn

Axell Logistics otwiera kolejny magazyn

Nowe miejsca pracy w regionie zawsze cieszą i są dobrą wiadomością dla wszystkich. Tak samo jest i tym razem, gdy firma Axell Logistics otwiera swoje kolejne Centrum Logistyczne w Polsce i to zaledwie 20 kilometrów od Skierniewic. Kto może znaleźć tam pracę?

W dzisiejszym świecie stabilna i pewna praca na etacie nie jest łatwa do znalezienia. Właśnie dlatego należy mocno docenić najnowszą inwestycję tej renomowanej polsko-holenderskiej firmy logistycznej. Docelowo w nowym centrum pracę może znaleźć nawet 600 osób, co może być ważnym impulsem rozwojowym dla całej okolicy.

Długa historia Axell Group

Początek działalności Axell Group to rok 1933 w Holandii. Właśnie wtedy Jo Timmermans założył firmę zajmującą się handlem zbożem. Już w 1950 roku był to największy dostawca zboża w królestwie Niderlandów. Od właśnie takich początków trwa nieustanny i prężny rozwój firmy zdobywającej coraz to nowe rynki i rozszerzającej swoją działalność również na inne branże. W latach sześćdziesiątych główną działalnością stała się logistyka, czyli magazynowanie i transport towarów, a pierwszym dużym klientem został koncern Philips.

W Polsce pierwszy magazyn Axell powstał w 1996 roku w Rakoniewicach niedaleko Grodziska Wielkopolskiego, wtedy pod marką Ponetex. Obecnie Axell Group ma swoje oddziały w krajach takich jak Holandia czy Polska. W 9 lokalizacjach dostępne jest łącznie 150 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Na rynku zdominowanym przez wielkie koncerny i spółki akcyjne Axell Group pozostaje niezmiennie od dziewięćdziesięciu lat firmą rodzinną. Całością jej działań kieruje od 2004 roku Henriette Timmermans, żona Jana Timmermansa, który był synem założyciela firmy.

Axell Group zajmuje się oprócz działalności logistycznej również wsparciem i doradztwem na rynku finansowym. Od 2004 roku Axell Financial oferuje profesjonalne wsparcie dla wszelkich firm w zakresie księgowości, kadr, płac i wielu innych usług finansowych. Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce to gwarancja fachowości i rzetelności oferowanych usług.

Ekologia przede wszystkim

Axell Logistics zgodnie ze swoimi wartościami dba o ekologię w prowadzeniu działalności. Od 2021 roku ciężarówki przewożące ładunki są tankowane całkowicie odnawialnym paliwem HVO100. To syntetyczne paliwo w całości wytwarzane z uwodornionego oleju roślinnego. Ponad 5 000 paneli słonecznych zostało zamontowanych na dachu magazynu w Etten‑Leur, dzięki czemu może być on zasilany energią odnawialną. Przyszłość naszej planety jest w naszych rękach i musimy o nią dbać, jak najlepiej. Właśnie dlatego nie są to ostatnie działania zapowiadane przez firmę, mające na celu dobro środowiska naturalnego.

Nowe Centrum Logistyczne w Łyszkowicach

Łyszkowice to malownicza wieś położona strategicznie tuż przy węźle autostrady A2 Warszawa-Łódź. Bliskość węzła Łowicz zapewnia jej idealne połączenie, które będzie wykorzystywało nowe Centrum Logistyczne Axell. Duży biznes nie jest nowością w tej okolicy – już ponad 150 lat temu znajdowała się tam fabryka tkanin, wyrobów żelaznych oraz mydła, a także rafineria i fabryka cukru.

Nowe Centrum Logistyczne świetnie wpisuję się zatem w historię okolicy. Docelowo ten kolejny już oddział, po Rakoniewicach, Teresinie, Skierniewicach, Gliwicach oraz Nowym Tomyślu, będzie zatrudniał nawet 600 osób na wszelkich stanowiskach. Praca w dobrze zarządzanej firmie rodzinnej oznacza stabilność, dobre warunki, umowę o pracę i możliwości awansu. W tak zarządzanej organizacji doceniany jest każdy pracownik i jego zdanie zostaje wysłuchane oraz wzięte pod uwagę przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji. Taki model kierowania działalnością, pozwala stale podnosić standardy, zarówno w obsłudze klientów, jak i w komforcie pracy. Szkolenia zawodowe, odzież robocza czy miła atmosfera w pracy oraz bliski kontakt z osobami zarządzającymi to standardy obowiązujące we wszystkich oddziałach firmy.

Aplikuj i zostań naszym nowym pracownikiem, czekamy na Ciebie

Jeśli nie masz pracy lub Twoje obecne zatrudnienie nie daje Ci wystarczającej satysfakcji, dołącz do nowo tworzonego prężnego i dynamicznego zespołu. U nas spotkasz się z najwyższą dbałością o pracownika i świetną organizacją pracy. Sprawdź, czy Ty pasujesz do nas i czy my pasujemy do Ciebie. Złóż aplikację poprzez naszą stronę: Axell Group. Nie czekaj – tylko weź swój los we własne ręce i rozpocznij nowy fascynujący etap w swojej karierze!

Previous Usługi porządkowe Clean Master - profesjonalne i skuteczne sprzątanie
Next Gry planszowe dla każdego – zabawa dla całej rodziny

Może to Ci się spodoba

Krakowscy policjanci zabezpieczają Lotto Eurovolley Poland 2017

To już druga w tym roku tak duża impreza sportowa, której jednym z miast gospodarzy jest Kraków. Tym razem gościmy uczestników mistrzostw Europy w piłce siatkowej.  Turniej rozgrywany jest od

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

Szkolenie dotyczące Ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów

W środę 19 kwietnia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie  odbyło się szkolenie przygotowujące funkcjonariuszy Policji i służby Celno – Skarbowej do realizacji nowych zadań przewidzianych w przepisach ustawy

Dofinansowanie na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych

Dnia 21 czerwca br. w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w imieniu Zarządu Powiatu Skierniewickiego przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu, w obecności członka Zarządu Województwa Łódzkiego – Pan Starosta Mirosław Belina i Wicestarosta Tadeusz Grotkowski podpisali

Sukces małopolskich policyjnych biegaczy

Podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji małopolscy policyjni biegacze stanęli

Uniwersytet Jagielloński gruntownie modernizuje swój kampus medyczny

Collegium Medicum, czyli kampus medyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, zostanie gruntownie odnowiony. Będzie to możliwe dzięki współpracy uczelni z partnerem prywatnym – spółką Neoświat. Jak wyjaśnia prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź